Prekių krepšelis

Skambinti: +370 (648) 09 104

Nemokamas pristatymas nuo 75 €

Apie mus

Visų pirma - KŪRYBINGŲ GAMINTOJŲ bendruomenė!

Ar pamenate, kai dar nemokėjote naudotis kompiuteriu? Gana keistas klausimas, tiesa? Panaši situacija užklupo ir 3D spausdinimą. Atrodo, kad jau visas pasaulis žino, technologija gyvuoja virš 30 metų, tačiau vis dar girdime nuostabą „kas tai?“.

Kaip mes išmokome naudotis kompiuteriu, tikiu, kad taip pat išmoksime naudotis ir 3D spausdintuvo teikiamais privalumais. Šiuo metu pokyčiai kasdienybėje neišvengiami.

Vis sparčiau augant 3D spausdinimo bendruomenei Lietuvoje, jaučiame poreikį bendrai platformai, kurioje galėsite gauti informacijos, 3D modelių, patarimų ir net pačių medžiagų bei detalių jūsų spausdintuvams.

Propaguojame kūrybingą, kasdien besimokančią bendruomenę, kurioje 3D spausdintuvas jau yra arba dar gali tapti vienu iš įrankių tikslams pasiekti.

 

3Dklasė.lt vizija

Nuo idėjos iki produkto - įvairiais būdais

Gamybos klasteris

Norime apjungti Lietuvoje esančius gamintojus tarpusavyje, jog klientas galėtų įgyvendinti platų spektrą idėjų vienoje vietoje. Šiuo metu savo pagrindu laikome 3D spausdinimo technologiją, tačiau kiekvienam darbui skirtas skirtingas įrankis. Dirbame, kad į savo gretas prijungtume CNC frezavimo, tradicinės spaudos ir kitas gamybos paslaugas.

Informacijos šaltinis

Straipsniai, video pamokos

Jaučiame didžiulį informacijos lietuvių kalba trūkumą. Studijuojant VGTU universitete susidūriau su šia problema labai asmeniškai. Spaudos inžinerijos studijos vyko lietuvių kalba, o informacijos sėmėmės iš užsienio šaltinių. Žingsnis po žingsnio, keisime tai ir platinsime žinias visiems norintiems pradėti spausdinti, kurti ir gaminti.

Detalės, spausdintuvai, medžiagos

3D spaudos parduotuvė

Suvokimas apie 3D spaudos teikiamus privalumus reikalauja įrankių. Norime suteikti galimybę visų reikalingų priemonių įsigyti iš vienų rankų, kur galėsite pasikonsultuoti tiek su mūsų komanda, tiek su kitais vartotojais.

3D modelių parduotuvė

Lietuvos 3D dizaineriai

Tikime, kad ateityje bus reikalinga ne tiek spausdinimo paslauga, kiek idėjos, ką spausdinti ir kaip 3D spausdintuvą pakreipti savo naudai. Kūrybiškumas – tai, ko niekada nepakeis kompiuteriai. Matydami užsienio pavyzdžius, manome, kad ateities perspektyvos turi būti kuriamos jau dabar. 3Dklase.lt bendradarbiaus su Lietuvos 3D dizaineriais ir pasiūlys išradingų virtualių produktų, kuriuos pasigaminti galės kiekvienas neišeidamas iš namų.
Nuotraukoje Jonathan Beck
Lietuviškų kultūrinių 3D modelių duombazė

Nuskenuok Lietuvą!

Jau kurį laiką kirba mintis pasinaudoti nuostabia „My Mini Factory“ įgyvendinta idėja „Scan the world“ ir pritaikyti ją Lietuvos lygmeniu. Įsivaizduokite, argi ne šaunu būtų kiekvienam iš mūsų pasigaminti tikslią bet kokios lietuviškos skulptūros kopiją tiesiog namuose? Sieksime plėtoti šią idėją kur kas plačiau. Ateityje laukia daug naujienų.

Švieskime jauną visuomenę

Mokykla

Nesuklysime sakydami, kad mūsų ateitis – vaikai. Gabūs, imlūs ir kūrybingi. Jie sugeba į viską pažvelgti kitu kampu. Tinkamu metu į rankas įdavus jiems tinkamus įrankius, galime išvysti daug stebuklų. Po truputį plėtojama „3D klasė“ spausdinimo būrelio idėja ir jos pateikimo būdas. Vedame nemokamus trumpus užsiėmimus vaikams, kurių metu stengiamės išvysti jų poreikius ir galimus pamokų scenarijus.

Mokytojai – viena svarbiausių gabių vaikų dalis. Bendradarbiaudami kartu sieksime pateikti nemažai informacijos orientuotos būtent mokytojams.

Mums reikia Tavęs!

Ar pritari kuriai nors idėjai? O galbūt turi savo idėjų, kurias norėtum įgyvendinti?

Esi 3D dizaineris, gamintojas, mokytojas ar net rašytojas?

Visais atvejais susisiek, susipažinsime ir atrasime tarpusavyje siejančias sritis bei bendradarbiavimo galimybes!

Kuriame komandą kartu!

Integruoti produktą į jūsų el. parduotuvę

Pradėkite prekiauti kaip įmanoma greičiau.