Prekių krepšelis

Skambinti: +370 (648) 09 104

Nemokamas pristatymas nuo 75 €

Įgyvendinti produktų kūrimo ir gamybos projektai

Plataus spektro patirtis leidžia įgyvendinti:
Idėjų generavimo, 3D spausdinimo, 3D projektavimo, gamybos, grafinio dizaino ir net pakavimo etapus.

Galime pasiūlyti konkrečiai jūsų produktui tinkamus gamybos sprendimus.

Mūsų klientai

Džiaugiamės turėdami galimybę prisidėti prie įdomių projektų

Projektai

Vilniaus televizijos bokštas

Projektavimas → 3D spausdinimas → Pakavimas

Klientas

Televizijos bokšto suvenyrų parduotuvėle pasitinka užklydusius savo klientus ir išlydi juos po nuostabių Vilniaus vaizdų apžvalgos. Nuolatos besiplečiantis suvenyrų asortimentas suteikia šansą atsinešti bokšto modelį tiesiai į namus!

Ką įgyvendinome

Bendradarbiaudami su kolektyvu, sukūrėme turistams pritaikytą Vilniaus televizijos bokšto modelį, kuris telpa į mažą dėžutę, o išpakuotas gali būti surinktas į 20 ar net 40 cm dydžio bokštą!

Pasirūpinome tiek gamyba, tiek pakavimu, todėl kitą kartą apsilankę bokšte galėsite išvysti 3D spausdintų modeliukų.

Ergonomiškos "FIX" dviračio rankenos

Ergonomiškas projektavimas → 3D spausdinimas pagal poreikį

Klientas

Įmonė Cyclerija yra pirmoji BikeFit studija Lietuvoje dviračio pritaikymui naudojanti profesionalią gebioMized įrangą.

Profesionali komanda matuoja, fiksuoja ir tikrina tiek sportininko sėdėseną, tiek ir jo vystomą galią. Tokiu būdu tiksliai parenkama ergonomiška sėdėjimo padėtis rezultatams gerinti.

Ką įgyvendinome

Cyclerija nusprendė sukurti savo produktų liniją „Fix” tipo dviračiams.

Kadangi ant vairo nededamos jokios rankenėlės, dažna problema – riešų skausmas. Mes padėjome suprojektuoti, ištestuoti ir į rinką paleisti specialiai šiems dviračiams pritaikytas rankenas. Realiomis sąlygomis buvo išbandytos Spectrum 3D spausdinimo medžiagos ir pritaikytas labiausiai kliento poreikius atitinkantis sprendimas.

ATNAUJINTA 2022:
Šiuo metu vykdome mažaserijinę gamybą pagal poreikį, todėl klientas džiaugiasi „virtualiu sandėliu” ir daug neinvestuodamas gali rinkai pateikti naują galutinį produktą!

Martynas Petkevičius
Martynas Petkevičius
2023-11-05
Gaminausi produkto prototipą, likau visiškai patenktintas tiek rezultatu, tiek profesionaliu bendravimu.
Vytautas Maksvytis
Vytautas Maksvytis
2023-10-02
Na mane zavi atspausdintu detaliu tikslumas. Praktiskai milimetras i milimetra. Labai tiksliai. Ir dar detales isspausdinamos ir atsiunciamos labai greitai.
Asta Miškūnienė
Asta Miškūnienė
2023-09-25
Didžiausia rekomendacija, ačiū Linui už profesionalų bendravimą ir kokybišką darbą! Kreipiamės į keletą vendorių bet Linas suprato mūsų norus greitai ir iš kelių sakinių, nuo šiol esant ateities projektams kreipsimės tik į 3D klasę :))
Ieva Bublytė-Babelė
Ieva Bublytė-Babelė
2023-07-07
Su 3D klase teko turėti tikrai didelį projektą. Galiu pagirti savininką Liną, kurio kruopštumas yra neaprašomas. Tai žmogus, kuris ne tik išpildė visus norus, bet kiekviename žingsnyje turėjo ir savo idėjų, kurios labai padėjo. Komunikacija buvo nenutrūkstanti net ir po projekto įgyvendinimo. Galiu teikti didžiausias rekomendacijas ir kiekvienam verslui linkėti tokio kruopštumo, profesionalumo bei komunikacijos tolygumo.
Mindaugas Repeika
Mindaugas Repeika
2023-06-12
Puikiai atliko darbą, rekomenduoju!
UAB MAŽA KAINA
UAB MAŽA KAINA
2023-06-09
Esame labai patenki atliktais darbais bei maloniu ir greitu bendravimu. Rekomenduojame!
Dominykas Špogis
Dominykas Špogis
2023-06-08
kokybiškai ir laiku atliktas darbas, puiki komunikacija.
Marija Filipovaite
Marija Filipovaite
2023-06-08
Esu labai dėkinga už operatyvų atspausdinimą, sklandžią komunikaciją ir net pristatymą! Labai malonus bendravimas ir atsakingas požiūris į užsakymą☺️
Mikhail Butrimovitch
Mikhail Butrimovitch
2023-06-07
Gera kokybe! Greitas pristatymas!
Justina Paberalytė
Justina Paberalytė
2023-05-31
Labai operatyvi gamyba, profesionalus bendravimas ir kantrybė. Labai jums ačiū!

Formbytes 3D spausdintuvas

Techninis projektavimas → Gamyba → Prototipo testavimas

Klientas

Ispanijoje įsikūrusi įmonė Formbytes kuria švietimui pritaikytą spausdintuvą. Įmonė skleidžia žinią apie 3D spausdinimą suteikdama galimybę patirtį užtikrinti per praktiką – vartotojai patys surenka spausdintuvą.

Tai puiki priemonė ne tik mokykloms, bet ir kiekvienam norinčiam suprasti šį gamybos procesą.

Ką įgyvendinome

Formbytes 3D spausdintuvo pagrindinė savybė – galimybė būti atspausdintam, todėl 70% detalių yra gaminamos 3D spausdinimo būdu.

Mūsų užduotis buvo atnaujinti ir perkurti ankstesnio modelio 3D failus parametriniu projektavimo būdu, kad ateityje būtų galimybė juos koreguoti.

Užtikrinome prototipų projektavimą, optimizavome gamybą ir atlikome testavimą – tokiu būdu gimė antra ir patobulinta Formbytes versija!

Vilkiko puspriekabės užrakto rankenėlės

Daugiaserijinė gamyba

Klientas

Lietuviai yra inovatoriai puspriekabių užrakinimo sistemose. Jie sukūrė analogų neturinčią ir kokybišką bei lengvai naudojamą spyną, kuriai nereikalingas raktas.

Ką įgyvendinome

Pagaminome keletą rankenėlės prototipų ir po testavimo bei galutinio patvirtinimo atlikome 130 vienetų rankenėlių gamybą.

Detalės puikiai atlieka savo paskirtį įvairiomis lauko sąlygomis.

Klientas testavimo ir gamybos metu atliko pakeitimus, dėl kurių nekilo jokių nesklandumų, nes 3D spausdinimo gamybos metu be didelių papildomų išlaidų galime lengvai keisti dizainus.

Dėlionė įmonės "team building" renginiui

Idėja → 3D projektavimas → 3D spausdinimas → Pakavimas

Klientas

Inovatyvios dietologijos centro pavadinimas ne veltui prasideda žodžiu „Inovatyvios”. Mūsų paslaugomis jau ne pirmą kartą besinaudojantis klientas kreipėsi su mintimi, jog įmonės komandos formavimo renginiui norėtų kaip nors išskirtinai atskleisti inovacijas bei išradingumą.

Ką įgyvendinome

Po pokalbio telefonu, tą patį vakarą pristatėme jam savo idėją: individualizuotą 3D spausdintą dėlionę. Džiaugiamės, jog mūsų mintis buvo priimta ir kaip įmanoma greičiau atlikome visus su tuo susijusius darbus.

Išpildėme dėlionės idėją maksimaliai, suprojektavome tiek 3D modelį, tiek ir bendrą pakavimo vaizdą, viską pagaminome, o renginio metu tai tapo išskirtine pramoga.

Įrėmintas įmonės logotipas simbolizuos bendrystę, nes po juo slepiasi visų kolegų vardai.

Hospiso dovana partneriams

Idėja → 3D projektavimas → Gamyba → Surinkimas

Klientas

Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisas – namai, kuriuose vyrauja meilė, gėris ir viltis. Tai vieta kur sunkiomis ir nepagydomomis ligomis sergantiems asmenims teikiama profesionali medicininė, psichologinė, socialinė, dvasinė pagalba, priežiūra, slauga.

Ką įgyvendinome

Norėdami atsidėkoti savo partneriams, Hopsiso darbuotojai kreipėsi į 3D klasę su dovanos idėja, kuri turėjo atspindėti mintį: „Mūsų hospisas jūsų delnuose”.

Pateikėme keletą skirtingų idėjų, o po to 3D modelio variantų. Bendromis jėgomis išsirinkome tinkamiausią.

Skirtingos spalvos buvo gaminamos atskiromis detalėmis, kurios surenkamos tarpusavyje be klijų. Tai pasitarnauja kaip patogus būdas siųsti dovaną mažesnėje pakuotėje.

Pagelbėsiu
tiek gamybos, tiek kūrybos
klausimais
Linas Kesiūnas
3D klasė
Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisas
Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisas
2022-06-20
Read More
Į "3Dklasė" kreipėmės norėdami įgyvendinti nestandartinį 150 statulėlių projektą, kurias norėjome įteikti Aukotojams hospiso dešimtmečio proga.

Mūsų sumanymas buvo pagaminti delno, laikančio širdį (hospiso logotipą) statulėlę, tačiau negalėjome rasti jokio gamintojo. Džiaugiamės, kad radome Liną iš 3Dklasės.

Jau tą pačią dieną Linas pristatė statulėlės projektą. Svarbu pabrėžti, kad gavome ne tik .jpg failus, bet ir nuorodą į erdvinį statulėlės modelį, kas labai palengvino įsivaizduoti, kaip atrodys pagaminta dovana.

Padarius prototipą bei atsižvelgiant į kelias labai mažas smulkmenas patvirtinus galutinį projektą, paleidome statulėles į gamybą.

Mums buvo labai svarbi maksimaliai greita produkcija, tad dėkojame Linui, kad atsižvelgė ir į tai.

Siuntėme statulėles į JAV bei Europos šalis, o 3D spausdinimo technika sukurta statulėlė yra labai lengva, todėl siuntimo išlaidos buvo daug mažesnės, negu galėtų būti siunčiant tradicines statulėles.

Nedvejodami rekomenduojame Lino darbą ir linkime sėkmės ateities projektuose.