Spectrum

„Spectrum Filaments“ gaminiai yra aukštos kokybės 3D spausdinimo medžiagos, leidžiančios kiekvienam vartotojui išnaudoti visą 3D spausdinimo potencialą ir net sudėtingiausią idėją paversti realybe. Medžiagų ir spalvų įvairovė – tai tik maža dalis „Spectrum“ prekės ženklo privalumų.

Aukščiausio lygio 3D plastiko kokybė ir smulkmeniškas dėmesys gamybos procese leidžia „Spectrum“ gijoms ilgą laiką išlaikyti gilias, ryškias spalvas ir tobulas 3D spausdinimo savybes.

„Spectrum Filaments“ išrinktas geriausiu 2018 m. Lenkijos 3D plastiko gamintoju.

Spectrum Group Sp. z o.o. įmonė įsikūrusi Pecice mieste netoli Varšuvos. Įkurta 2015 m. bendrovė pradėjo savo veiklą, susijusią su 3D spausdintuvų eksploatacinių medžiagų gamyba naudodami prekės ženklą „Spectrum Filaments“.
„Spectrum Group“ yra šeimai priklausanti įmonė, atvira naujoms idėjoms ir pasirengusi patenkinti klientų lūkesčius.

Pagrindinis Spectrum tikslas yra tiekti aukščiausios kokybės 3D spausdinimo produktus, išlaikant patrauklias kainas ir nuolatinį prieinamumą – savybes, kurių pageidauja reiklūs klientai. Vienas pagrindinių įmonės principų yra individualumas kiekvienam klientui.

3D klasė vertina šios įmonės filosofiją, produkciją ir poziciją rinkoje, todėl siūlo savo klientams tik išskirtinai kokybiškus Spectrum 3D spausdinimo produktus.

Rūšiuoti pagal savybes