Prusa

2012 m. „Prusa Research” kaip vieno žmogaus startuolį įkūrė Josefas Prusa, čekų kūrėjas ir išradėjas, o dabar – vienas garsiausių vardų 3D spausdinimo pramonėje.

Aistrą 3D spausdintuvams Josefas atrado studijuodamas Prahos ekonomikos universitete. Tai buvo 2009 m. Tuomet jis 3D spausdinimą laikė tik hobiu, nuostabia nauja technologija, atvira pokyčiams ir tobulėjimui. Tuomet Josefas prisijungė prie atvirojo kodo „RepRap” projekto, o visa kita – istorija.

Laikui bėgant „Prusa i3” dizainas tapo vienu populiariausių FDM 3D spausdintuvų dizainų, kurį dėl jo atvirojo kodo pobūdžio pritaikė daugybė gamintojų ir mėgėjų visame pasaulyje.

Šiuo metu „Prusa Research” dirba daugiau kaip 700 žmonių, o kiekvieną mėnesį tiesiai iš Prahoje esančios būstinės siunčiama daugiau kaip 9000 spausdintuvų į visą pasaulį! Per ketverius metus „Prusa” tapo sparčiausiai augančia technologijų įmone Centrinėje Europoje (2018).

Apsilankymas „Prusa Research” – tai tarsi apsilankymas amatininko dirbtuvėse – dirbtuvėse, išsidėsčiusiose per aštuonis didžiulės senos Prahos gamyklos aukštus! Gamintojai patys kuria savo techninę ir programinę įrangą, išradinėja, tobulina, meistrauja, eksperimentuoja ir daro daugybę nuostabių dalykų.

Peržvelkite „Prusa Research” produktus mūsų parduotuvėje:)

Rūšiuoti pagal savybes