Prekių krepšelis

Skambinti: +370 (648) 09 104

Nemokamas pristatymas nuo 75 €

Sąlygos ir taisyklės

1.        Bendrosios nuostatos

1.       Šios prekių pirkimo – pardavimo ir internetinės svetainės naudojimosi taisyklės (toliau „Taisyklės“) yra teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei įsipareigojimai, jų duomenų apsauga, prekių įsigijimo bei apmokėjimo sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, atsakomybės apribojimai bei kitos su 3Dklase.lt internetinės svetainės naudojimu susijusios nuostatos.

2.       Šios Taisyklės yra taikomos sudarant bet kokias sutartis tarp Pardavėjo ir Pirkėjo dėl Prekių pardavimo („Sutartis“). Prieš vykdant bet kokių Prekių užsakymą internetinėje parduotuvėje, prašome atidžiai perskaityti šias Taisykles ir įsitikinti, kad jas tinkamai supratote. Prašome atkreipti dėmesį, kad prieš užbaigdamas užsakymą Pirkėjas privalo sutikti su šiomis Taisyklėmis bei  Privatumo politika, o atsisakius tai padaryti, užsakymo užbaigimas ir Prekės užsakymas yra negalimas.

3.       Taip pat informuojame, kad šios Taisyklės gali būti keičiamos 8 punkte nustatyta tvarka. Kiekvieną kartą užsakant Prekes, rekomenduojame peržiūrėti Taisykles tam, kad Pirkėjas būtų įsitikinęs, jog pilnai supranta kokiomis sąlygomis, konkrečiu atveju, bus daromas užsakymas. Paskutinį kartą šios Taisyklės buvo atnaujintos 2021 m. birželio 19 d.

Pirkėjas:

4.       Pirkėjas – asmuo, atitinkantis šių Taisyklių 5 punkte numatytus reikalavimus, įsigijęs prekių,  paslaugų, susikūręs paskyrą 3Dklase.lt svetainėje ar besinaudojantis kitomis svetainės funkcijomis.

5.       Pirkti internetinėje parduotuvėje arba arba registruotis ir naudotis kitomis internetinės svetainės funkcijomis gali:

5.1.    fiziniai asmenys, kuriems yra nuo 16 metų;

5.2.    fiziniai asmenys jaunesni nei 16 metų – tik su tėvų sutikimu;

5.3.    juridiniai asmenys.

Pardavėjas:

6.       Pardavėjas yra MB „3D klasė”, Įm. kodas: 306660525, Adresas: Užuovėjos 3-ioji g. 10, Rastinėnai, LT-14218

7.       Pardavėjo kontaktai nurodomi apatinėje internetinės svetainės juostoje.

8.       Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Pirkėjas apie taisyklių pakeitimus informuojamas internetinėje svetainėje.

9.       Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas internetinėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Pardavėjo taisyklėmis ir Privatumo politika, paspaudžia mygtuką „Apmokėti“, o Pardavėjas, gavęs užsakymą, jį patvirtina – atsiunčia patvirtinimo laišką Pirkėjo nurodytu el. paštu.

2.        Asmens duomenų apsauga

10.     Užsisakyti prekes el. parduotuvėje Pirkėjas gali be registracijos, greitesniems būsimiems atsiskaitymams ir papildomoms internetinės svetainės funkcijoms siūlome registraciją (žr. 11 skyrių).

11.     Pirkėjas, užsakydamas prekes  atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, įmonės pavadinimą, veiklos kodą (jei prekes užsako juridinis asmuo), prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą.

12.     Patvirtindamas šias taisykles Pirkėjas sutinka, jog 11 punkte pateikti Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo el. parduotuvėje, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais.

13.     Pardavėjas Pirkėjo asmens duomenis tvarko vadovaudamasis Privatumo politika. Atsižvelgiant į tai, kad Privatumo politikoje nurodomos svarbios Taisyklių nuostatos, rekomenduojama, kad Pirkėjas atidžiai jas perskaitytų ir būtų įsitikinęs, kad visos Privatumo politikos nuostatos jam yra suprantamos ir priimtinos.

14.     Sutikdamas, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo el. parduotuvėje tikslu, Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu ar telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.

3.        Pirkimo procedūra, apmokėjimas

15.     El. parduotuvėje Pirkėjas gali pirkti visą parą, 7 dienas per savaitę.

16.     Prekių kainos el. parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais, įskaitant PVM.

17.     Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:

17.1.  Atsiskaitymas naudojantis el. bankininkyste

Atsiskaitymas naudojantis el. bankininkyste apdorojamas įmokų surinkimo platformoje „Paysera“ – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama el. bankininkystės sistema.

Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka įmokų surinkimo platformai „Paysera“ ir atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta „Paysera“ platformos ir banko el. bankininkystės sistemoje. Siūlome perskaityti įmokų surinkimo platformos Privatumo politiką.

17.2.  Atsiskaitymas VISA, MasterCard kreditine ar debetine kortele.

Už prekes iš anksto galite atsiskaityti kreditinėmis ir debetinėmis VISA, MasterCard kortelėmis, turinčiomis saugaus atsiskaitymo internete galimybę. Šią galimybę galima aktyvuoti savo interneto banke. Suvedus kortelės turėtojo duomenis, kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV kodą, nuo jos sąskaitos iš karto bus nuskaityta užsakymo suma.

Už šį atsiskaitymo būdą atsakinga įmokų surinkimo platforma „Paysera“, kurios sąlygos nurodytos nuorodoje 17.1 punkte.

17.3.  Atsiskaitymas grynais – tik iš anksto susitarus ir atvykus Pardavėjui ir Pirkėjui sutartu patogiu atsiėmimo adresu.

17.4. Atsiskaitymas kripto valiutomis (Bitcoin, Ethereum ar USD coin).

Drąsiai žvelgiame į ateitį, todėl atsiskaitymas galimas ir aukščiau įvardintomis kripto valiutomis. Atsiskaitymo kripto valiutomis metu iš Pardavėjo pusės atliekamas tik vienas veiksmas – naudojantis platforma „Coinbase Commerce” sugeneruojama reikalinga suma atitinkama valiuta ir nurodomas pervedimui atlikti reikalingos piniginės adresas. Pirkėjas norėdamas įsigyti prekę, savarankiškai privalo atlikti pervedimą per teisingą kripto valiutos tinklą. Atsakomybė už neteisingai įvestą kripto piniginės adresą ar kitas pervedimo metu galimas klaidas tenka Pirkėjui.

18.     Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys, išskyrus tą atvejį, kai iš anksto susitariamas atsiskaitymas grynais. Dėl neapmokėto užsakymo atsiradusių nuostolių Pardavėjas turi teisę kreiptis į atitinkamas institucijas žalai padengti.

4.        Prekių pristatymas

19.     Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

20.     Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

21.     Prekes pristato Pardavėjas arba Pardavėjo įgaliotas atstovas „Omniva LT UAB“ (Įmonės kodas 300087912, PVM mokėtojo kodas LT100001549013).

22.     Pardavėjo teikiami pristatymo būdai:

22.1.  Omniva Paštomatu visoje Lietuvoje pasirinkus paštomato adresą paskutiniame atsiskaitymo žingsnyje;

22.2.  Kurjeriu visoje Lietuvoje jūsų nurodytu adresu;

23.     Pristatymo būdų ir su jais susijusių papildomų išlaidų sąrašas nurodomas internetinės svetainės apatinėje juostoje ir paskutiniame atsiskaitymo žingsnyje prieš pat apmokėjimą.

24.     Pardavėjas pasilieka teisę bet kada keisti pristatymo išlaidų sumas, nurodydamas jas internetinės svetainės apatinėje juostoje ir paskutiniame atsiskaitymo žingsnyje.

25.     Apmokėdamas pasirinktą užsakymą Pirkėjas patvirtina, kad yra susipažinęs su pristatymo sąlygomis, nurodytomis šiose Taisyklėse, ir tuo metu galiojančiomis pristatymo išlaidomis, nurodytomis pagal 21 punktą.

26.     Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas individualiai.

27.     Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės,  dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių ar įgalioto atstovo, nurodyto 21  punkte, terminų pažeidimų, kurie nepriklauso nuo Pardavėjo.

28.     Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija. Šiuo atveju Pirkėjas privalo raštu kreiptis į Pardavėją tą pačią dieną, kai siuntą yra pristatyta, pratęsiant šį terminą iki 3 dienų, jei siunta pristatyta paštomatu.

5.        Prekių kokybė ir garantijos

29.     Kiekvienos el. parduotuvėje parduodamos prekės duomenys bendrai nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. Pardavėjas daro viską, kad apibūdintų parduodamas prekes kaip įmanoma tiksliau, tačiau neprisiima atsakomybės dėl galimų klaidų. Jei prekė nėra gaminama Pardavėjo, rekomenduojame Pirkėjui pasidomėti apie parduodamų prekių gamintojus ir jų nurodomą prekių informaciją bei savybes.

30.     Pardavėjas neatsako už tai, kad el. parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo monitoriaus ar kitų techninių ypatybių.

31.     Pardavėjas neatsako už įsigytas ir išbandytas Prekes, kurios yra laikomos nekokybiškomis, neveiksmingomis tik dėl Pirkėjo išreikštos nuomonės, jei šiai nuomonei gali turėti įtakos pašaliniai veiksniai (Pirkėjo gamybai naudojama įranga, jos trūkumai, gedimai, Pirkėjo žinių trūkumas, naudojimasis Prekėmis ne pagal instrukcijas ar kt.), o Pirkėjas negali pagrįstai įrodyti Prekės trūkumų.

32.     Jei Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią kokybės garantiją, visos sąlygos nurodomos tokių prekių aprašymuose.

33.     Prekių rūšims, kurioms nesuteikta kokybės garantija, galioja Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta garantija.

6.        Prekių grąžinimas

34.     Prekių grąžinimo terminas: 14 dienų.

35.     Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

36.     Pirkėjas, pasinaudodamas Taisyklių 35 punkte nurodyta teise, praneša apie grąžinamą prekę elektroninio pašto adresu linas@3dklase.lt. Elektroninio laiško temos pavadinimo eilutėje Pirkėjas nurodo prekių įsigijimo dokumento numerį bei prierašą „Grąžinamos prekės” ir pačiame laiške nurodo grąžinimo priežastį (prekės trūkumą ar kitą priežastį), dėl kurios įsigyta prekė netenkina vartotojo, bei Pirkėjo banko sąskaitos numerį, į kurį turi būti grąžinti sumokėti pinigai.

37.     Pirkėjas nedelsdamas ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo Prekių įsigijimo dienos grąžina arba perduoda Prekes Pardavėjui arba Pardavėjo Prekes priimti įgaliotam asmeniui. Terminas laikomas įvykdytas, jeigu Pirkėjas Prekes išsiuntė prieš pasibaigiant 14 (keturiolikos) dienų laikotarpiui. Grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

38.     Grąžinama Prekė turi būti nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, apsauginės plėvelės ir kt.), taip pat ji turi būti nenaudota. Visos grąžinamos Prekės turi būti su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais bei tais pačiais priedais, su kuriais ir buvo parduotos. Grąžinama Prekė turi būti tvarkingoje originalioje pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pristatyti su Preke) tos pačios sudėties, kokios buvo Pirkėjo įsigyta. Kartu turi būti grąžinamos ir už Prekę gautos dovanos.

39.     Jei grąžinama tik dalis Prekių, pristatymo išlaidos grąžinamos tik tuo atveju, jeigu likusioms to paties užsakymo Prekėms, perkant tik jas, būtų taikytas mažesnis tarifas, nei tarifas, taikytas perkant Prekes kartu su grąžinamomis Prekėmis ir tik apimtimi, lygia minėtų tarifų skirtumui. Jei buvo pasirinktas kitas negu Pardavėjo pasiūlytas prekės grąžinimo būdas, dėl kurio susidarė neproporcingos ar didesnės išlaidos, Pardavėjas neprivalo padengti tokių prekės grąžinimo išlaidų.

40.     Pirkėjui, grąžinusiam prekes, grąžinami visi už Prekę sumokėti pinigai įskaitant pristatymo išlaidas. Gavęs Prekes ir įvertinęs jų kokybę Pardavėjas grąžina pinigus už Prekes ne vėliau nei per 14 (keturiolika) dienų, į Pirkėjo banko sąskaitą, nurodytą pagal 36 punkto reikalavimus.

7.        Informacija ir rinkodara

41.     Pirkėjas patvirtindamas užsakymą sutinka, jog susipažino su Taisyklėmis ir leidžia naudoti savo asmens duomenis nurodytus užsakymo formoje Pardavėjo tiesioginės rinkodaros tikslais.

42.     Pirkėjas turi teisę nesutikti, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais ir bet kada atsisakyti Pardavėjo siunčiamų naujienlaiškių nenurodydamas nesutikimo priežasties. Naujienlaiškio atsisakymas gali būti atliktas paspaudus mygtuką „Atsisakyti prenumeratos“ siunčiamo laiško apačioje arba, jei tokio mygtuko nėra, išreiškus norą raštu el. pašto adresu linas@3dklase.lt.

43.     Pardavėjas savo nuožiūra gali inicijuoti el. parduotuvėje įvairias akcijas.

44.     Pardavėjas turi teisę vienašališkai, be atskiro įspėjimo, pakeisti akcijų sąlygas, taip pat jas panaikinti. Bet koks akcijų sąlygų ir tvarkos pakeitimas ar panaikinimas galioja tik nuo jų atlikimo momento.

45.     Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje arba apsipirkimo metu be registracijos užpildytose formose nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

46.     Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo internetinės svetainės apatinėje juostoje nurodytais telefonais ir el. pašto adresais arba užpildydamas įvairaus pobūdžio susisiekimo formas esančias svetainėje.

47.     Pardavėjas neatsako jei Pirkėjas negauna siunčiamų informacinių ar patvirtinančių pranešimų dėl internetinio ryšio, elektroninio pašto paslaugų tiekėjų tinklų  ar kitų sutrikimų.

8.        Intelektuali nuosavybė

48.     Šioje Sutartyje „Intelektuali nuosavybė“ reiškia bet kokią 3Dklase.lt interneto svetainėje paskelbtą medžiagą, be jokių apribojimų, bet kokį bet kokio pobūdžio tekstą, vaizdus ir grafiką, neatsižvelgiant į tai, ar autorių teisės ir (arba) duomenų bazės teisės, ar kitos intelektinės nuosavybės teisės priklauso Pardavėjui, licenciją Pardavėjui išdavusiam subjektui ar trečiosioms šalims.

49.     Svetainės turinį Pirkėjas gali naudoti tik savo asmeniniam naudojimui, o ne perpardavimui ar kitokiam perdavimui kitiems asmenims ar subjektams. Pirkėjas negali naudoti, dauginti, modifikuoti, perduoti, platinti ar disponuoti bet kokiu komerciniu tikslu, tiesiogiai ar netiesiogiai, bet kokiu būdu, kuris gali konkuruoti su mūsų verslu.

50.     Pirkėjas negali atgaminti jokios svetainės dalies ar medžiagos, jos persiųsti ar laikyti bet kurioje kitoje svetainėje arba platinti bet kokią medžiagos dalį bet kokia forma, nebent Pardavėjas išreiškia raštišką leidimą tai daryti.

51.     Nepaisant 50 punkto, Pirkėjas gali cituoti ar perfrazuoti nedideles 3Dklase.lt internetinės svetainės ištraukas tiek, kiek leidžiama laikantis visų Lietuvos Respublikos įstatymų, su sąlyga, kad kiekvienu atveju nurodomas tinkamas šaltinis ir autorių teisių priskyrimas.

52.     Bet koks prašymas suteikti leidimą publikuoti, spausdinti ar naudoti Pardavėjo intelektinę nuosavybę (straipsniai, pamokos, nuotraukos ar kita pagal 48 punktą) talpinamą internetinėje svetainėje 3Dklase.lt, turėtų būti siunčiami adresu linas@3dklase.lt.

9.        Trečiųjų šalių informacija

53.     Svetainėje gali būti arba Pirkėjui gali būti siunčiamos nuorodos į kitas svetaines („Trečiųjų šalių svetainės“), taip pat straipsniai, nuotraukos, tekstas, grafika, paveikslėliai, dizainai, vaizdo įrašai, informacija, programos, programinė įranga ir kitas turinys, priklausantis Trečiosioms šalims („Trečiųjų šalių turinys“).

54.     Pardavėjas daro viską, kad dalintųsi tik naudingu turiniu, tačiau Trečiųjų šalių svetainių ir Trečiųjų šalių turinio Pardavėjas nestebi nuolatos ir neatsako už jokias patirtas žalas Trečiųjų šalių svetainėse, pasiekiamose per Pardavėjo svetainę.

55.     Jei Pirkėjas nuspręndžia palikti svetainę ir patekti į Trečiųjų šalių svetaines arba naudoti ar įdiegti Trečiųjų šalių turinį, tai daro savo pačio rizika.

56.     Rekomenduojame peržiūrėti bet kurios svetainės, į kurią keliaujate, arba programų, kurias ruošiatės įdiegti, taikytinas sąlygas ir politiką, įskaitant privatumo ir duomenų rinkimo praktiką.

10.      Pirkėjo registracija, komentarai, atsiliepimai, forumas

57.     Pirkėjas prisiregistravęs įgija teisę naudotis visomis svetainės teikiamomis funkcijomis. Registruodamasis patvirtina, kad yra susipažinęs ir sutinka su 3Dklase.lt internetinės svetainės Privatumo politika ir šiomis Taisyklėmis.

58.     Skelbti komentarą ar atsiliepimą internetinėje sveainėje 3Dklase.lt turi teisę ir neregistruotas vartotojas, nurodydamas savo vardą, pavardę ir el. pašto adresą. Šie duomenys Pardavėjo traktuojami lygiai taip pat kaip Pirkėjo duomenys atsižvelgiant į Privatumo politikoje bei šiose Taisyklėse nurodytas sąlygas.

59.     Pirkėjas, užsiregistruodamas įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti prisijungimo duomenų.

60.     Tiek Pirkėjas, tiek neregistruotas vartotojas įsipareigoja komentarų, atsiliepimų skiltyse ar kitose jam leistinose vietose skelbti informaciją, kuri yra protingai paremta pagrįstais argumentais, be keiksmažodžių, nekurstanti nesantaikos tarp kitų vartotojų ir atitinkanti elementarias etikos normas.

61.     Pardavėjas pasilieka teisę pašalinti Pirkėjo paskyrą, neregistruoto vartotojo ar Pirkėjo komentarą, atsiliepimą jei jo nuožiūra nustatyta, kad vartotojo vardas yra netinkamas, nešvankus ar kitaip prieštaringas arba vartotojo paskyra, komentaras, atsiliepimas ar kitas įrašas neatitinka 60 punkto sąlygų ir yra naudojami siekiant skleisti melagingą informaciją ar pakenkti Pardavėjui arba kitiems interneto svetainės vartotojams.

62.     Pardavėjas neprisiima atsakomybės už internetinės svetainės forume skelbiamą Pirkėjų, vartotojų įrašus. Kiekvienas Pirkėjas yra atsakingas atsirūšiuoti ten skelbiamą informaciją, o apie netinkamą, šių Taisyklių neatitinkančią informaciją įsipareigoja informuoti Pardavėją.

11.      Baigiamosios nuostatos

63.     Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais ir neriboja Pirkėjo teisių, nustatytų Lietuvos Respublikos teisės aktuose, įskaitant  teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą.

64.     Šių Taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

65.     Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti per 30 kalendorinių dienų, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Atnaujinta 2024m. kovo 6d.