Prekių krepšelis

Skambinti: +370 (648) 09 104

Nemokamas pristatymas nuo 75 €

Ateities Vilnius Licėjaus „3D klasė“ būrelio mokinių akimis

Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjaus neformaliojo ugdymo „3D klasė“ komanda konkurse „Ateities Vilnius“ už išskirtinį kūrybiškumą apdovanota specialiuoju prizu ir paskelbta laimėtoja I kategorijoje (1-4 kl.)!

Dalyviai apdovanoti organizatorių prizais ir suvenyrais, o VšĮ „Robotikos akademija“ komandai už originaliausią darbą skyrė specialų prizą – edukaciją „Išmaniosios perėjos“!

* * *

Dalyvavome su „3D klasė“ būrelio vaikais konkurse „Ateities Vilnius“. Iš pat pradžių tiek aš, tiek mokiniai nežinojo, ko tikėtis, tačiau vis dėlto nusprendėme dalyvauti. 3D modeliavimo programa TinkerCad mano darbštuoliams buvo ne naujiena, todėl pamatęs konkurso sąlygų nurodymus modeliuoti objektus TinkerCad programa, nudžiugau.

Pasiruošimas konkursui vyko atidžiai planuojant: darbas prasidėjo nuo idėjų generavimo, buvo naudojamasi platforma Mural (kur mokiniai dėliojo lapelius ant lentos su savo užrašais), vyko diskusijos bei pasiskirstymas darbais. Toliau – jau kiekvieno individualus darbas su TinkerCad programa. Savo kūrybiniu procesu ir įspūdžiais mokiniai dalijosi susitikę virtualiai, mokiniai argumentavo, kodėl pasirinko vienokį ar kitokį savo darbo išpildymą. Visos idėjos sugulė į vieną istoriją, kurios paklausyti galite čia:

Labai džiaugiuosi, kad visi mokiniai atranda ir skiria dalį savo laisvo laiko individualiam darbui ir tai tik įrodo, kokie iš tiesų jie savarankiški! Kiekvienas iš mokinių sumodeliavo savo pasirinktus pastatus ar objektus – nuo Gedimino pilies komplekso iki Vilniaus ateities dangoraižių ar raketų. Džiaugiuosi, kad vaikai ir toliau tobulins savo įgūdžius bei mokysis valdyti naujus modeliavimo įrankius jau kitame projekte:

Ar susimąstėte, kaip atrodys Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus ateityje? Mes parodysime!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Integruoti produktą į jūsų el. parduotuvę

Pradėkite prekiauti kaip įmanoma greičiau.