Prekių krepšelis

Skambinti: +370 (648) 09 104

Nemokamas pristatymas nuo 75 €

Baldų 3D spausdinimas – kaip pasikeitė industrija?

Tai, ką padarė Zara mados industrijai, šiuo metu bando įgyvendinti 3D spausdintojai baldų industrijai.

Kurį laiką pats gyvenau plačiaformačio 3D spausdinimo pasaulyje, kūrėme granulėmis spausdinantį 3D spausdintuvą: nuo mechaninių mazgų iki programinės įrangos.

Esminiai pokyčiai per pastaruosius keletą metų:

  • Pakitusi sąveika su vartotoju.
    • Po truputį atitolstama nuo parametrinio modelių kūrimo vartotojo rankomis (t.y. tiekėjo internetinėje svetainėje lieka mažiau pasirinkimų vartotojui). Buvo pastebėta, kad galimybė pačiam susikurti baldus per daug apsunkina vartotoją: jis kuria, tačiau neperka. Pereita prie labiau tradicinių metodų: pokalbio ir poreikių išsiaiškinimo.

  • Kintantys verslo modeliai ir tiksliniai klientai.
    • Pereita nuo prioriteto galutiniam klientui prie komercinių užsakovų, tokių kaip viešbučiai, restoranai ar kiti tinklai. Šis pokytis teikia daugiau galimybių tobulinti baldus diskutuojant tiesiogiai su profesionaliais dizaineriais ir tuo pačiu metu skatinant didesnį kiekį pardavimų.

  • Technologinis tobulėjimas
    • Prieš keletą metų trūko įrangos tinkamos pilnai komercinei veiklai. Įmonės norinčios gaminti baldus dažnai kurdavo savo 3D spausdintuvus ir susidurdavo su begale iššūkių, trūko ne tik technologinių sprendimų, tačiau ir programinės įrangos. Šiuo metu granulinis 3D spausdinimas populiarėja ir atsiranda daugiau pasirinkimo tarp įrenginių bei programinės įrangos gamintojų. Galima nebe tik eksperimentuoti, tačiau ir komercializuoti visą gamybos procesą. Puikus pavyzdys įmonė Haddy, kuri savo veikloje naudoja CEAD robotines 3D spausdinimo granulėmis gamybos linijas. Jos užtikrins gamyklos tipo veiklą.

Įdomios nuorodos:

How Production Looks Different for 3D Printed Furniture Manufacturer Four Years Later: AM Radio #50

Haddy įmonė:

Product | Haddy

Model No. įmonė:

High-End Furnishings. Net Zero Impact | Model No.

Lietuviškas granulinis 3D spausdintuvas: Terracubed

✒️ Daugiau tokio tipo įrašų galite sulaukti savo el. pašto dėžutėje kiekvieną savaitę.

Rašau savaitinį naujienlaiškį, kuriame dalinuosi darbo filosofija, 3D atradimais ir asmeniniais išgyvenimais bei pamokomis.

Kviečiu prenumeruoti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.