Prekių krepšelis

Skambinti: +370 (648) 09 104

Nemokamas pristatymas nuo 75 €

Papildyta realybė – Ar mamutas telpa jūsų kieme?

Dažna problema kasdienybėje – informacijos kiekis, su kuriuo kartais sunku susidoroti. Ar galite pagalvoti, kad virtualus pasaulis jau taip arti mūsų, jog galime tiesiog telefonu matyti 3D modelius tiesiai savo kieme? Jei tai jums skamba neįtikėtinai, siūlome išbandyti papildytos realybės funkciją Smithsonian platformoje.

Smithsonian yra didžiausias pasaulyje muziejų, mokslo centrų ir švietimo kompleksas, kuris turi atskirą savo platformą, kurioje kaupiami tūkstančiai skirtingų muziejų eksponatų. Profesionalus 3D skenavimas suteikia galimybę ten juos talpinti labai sparčiai. Nuo šiol sistemoje sukurta papildoma funkcija ir dalį eksponatų galite išvysti ir su papildytos realybės funkcija.

Paspauskite mygtuką telefone ir atsidariusiame puslapyje pasirinkite norimą modelį, tuomet spustelkite mygtuką AR, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau:

Papildyta realybė suteikia galimybę 3D modelius išvysti realiose erdvėse, galima pasitikrinti modelius tiek prieš 3D spausdinant, tiek prieš gaminant kitais būdais. Ši technologija jau plačiai naudojama architektūroje ar interjero dizaino srityse.

Apžiūrėję 3D modelius, galite dalį jų atsisiųsti STL formatu ir atsispausdinti 3D spausdinimo būdu. Daugiau informacijos ir būdus, kaip atsisiųsti Smithsonian muziejų 3D modelius rasite štai čia:
Atsisiųsk 3D modelius tiesiai iš muziejaus

 

 

Kaip sekėsi apžiūrėti eksponatus? Ar norite sužinoti daugiau informacijos apie papildytos realybės technologiją? Palikite komentarą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.