Prekių krepšelis

Skambinti: +370 (648) 09 104

Nemokamas pristatymas nuo 75 €

PrusaSlicer 2.6 programos atnaujinimas – funkcijų apžvalga

„PrusaSlicer 2.6” – tai nauja 3D spausdinimui skirtos programinės įrangos versija, kurioje įdiegta įvairių funkcijų. Jos stipriai patobulinta bendrą funkcijų paketą. Ši programinės įrangos versija skirta ne tik „Prusa” spausdintuvams, bet ją galima naudoti su bet kuriuo 3D spausdintuvu, kuris „kalba g-kodu“. Į leidinį įtraukti suderinti profiliai keletui naujų 3D spausdintuvų, pavyzdžiui, „Elegoo Neptune” serijos, „Creality Sermoon”, „Ender-5”, „AnkerMaker” ir net „Print4Taste” maisto spausdintuvui.

Viena iš didžiausių „PrusaSlicer 2.6” funkcijų – palaikančiosios (atraminės) medžiagos atnaujinimas, į kuri įtraukta funkcija „Tree supports“. Tokio tipo atraminė medžiaga spausdinama aplink detalę nuo spausdinimo plokštumos, pasiekdama vietas, kuriose kitu atveju reikėtų spausdinti atraminę medžiagą ant pačios detalės. Ant detalės paviršiaus atspausdinta medžiaga palieka įdrėskimus ir ją gali būti sudėtinga pašalinti iš siaurų vietų, pavyzdžiui, skylių ir įdubų.

  • „Tree supports“ atramos, jei tik gali, tiesiog išeina už detalės ribų,. Šios šakos spausdinamos su apribojimais, kiek stačios jos gali būti, todėl 3D spausdinimas vis vien išlieka patikimas procesas. Viena šakelė iš tikrųjų gali paremti nemažą detalės plotą. Šių atramų nustatymus galite konfigūruoti pagal savo pageidavimus.
PrusaSlicer 3D spausdintuvams skirtos programos gamybai paruošto 3D modelio preliminarus vaizdas
  • Kita nauja funkcija – automatinis atramų dažymas, kuris nustato, kurioms sritims reikia atramų, o kurioms ne, ir tai daro daug protingiau nei klasikinis metodas „atremti viską, kas nuo vertikalės yra nutolę didesniu nei 60° kampu”. Jei detalės atstumai ore be atramų yra pakankamai trumpi, jie neparemiami, o jei jų ilgis viršija tam tikrą ribą, jie kartkartėmis gauna šiek tiek atraminės medžiagos, o po to iš esmės spausdinami kaip krūva trumpesnių jungimų tarp jų.
  • Labai gelbėjanti funkcija yra „Cut“. Šis įrankis supjaustys modelį išilgai plokštumos ir sukurs du (ar daugiau) modelius. Tai idealiai tinka tiems, kurie turi riboto ploto 3D spausdintuvus. Anksčiau turėdavome pjaustyti modelį naudodami tokį įrankį, kaip „Meshmixer”, kad modelis tilptų į vieną spaudinį. Dabar visa tai galime atlikti naudodami „PrusaSlicer”.
PrusaSlicer 3D spausdintuvams skirtos programos vaizdas, kuriame matomas perpjaunamas 3D modelis
  • Tačiau tuo privalumai nesibaigia. Taip pat galime prie supjaustytų modelių pridėti išlyginamuosius kaiščius ir jungtis. Tai darydami galime nustatyti jų pozicijas, o detalės po spausdinimo susujungs lengviau nei betkada ankščiau.
PrusaSlicer 3D spausdintuvams skirtos programos vaizdas, kuriame matomas išskaidytas 3D modelis su jungtimis
  • Paskutinė nauja funkcija, kurią noriu paminėti – teksto taikymas modeliui. Iš pirmo žvilgsnio tai gali skambėti neįspūdingai, tačiau norint pridėti tekstą prie objekto, paprastai reikia įkelti modelį (STL failą) į 3D projektavimo programą („Tinkercad”, „FreeCAD”, „AutoDesk Fusion 360” ar kt.) ir prieš siunčiant jį į „PrusaSlicer” jį pakoreguoti. Naudodami 2.6 versiją galime pridėti tekstą prie bet kurios modelio plokštumos tiesiogiai „PrusaSlicer” programoje. Reikia sukurti trofėjų sporto dienai, greitą personalizuotą dovaną vakarėliui, vardinius ženkliukus? Tai kaip tik jums.
PrusaSlicer 3D spausdintuvams skirtos programos meniu juosta su galimybe ant objekto uždėti tekstą

Programinės įrangos versijoje yra smulkiai suderintų „PrusaSlicer” funkcijų, pritaikytų iš kitų atvirojo kodo „slicer“ programų ir atvirkščiai. Tuo labai žavus atviro kodo programų tipas, nes tarpusavyje jos visuomet dalinasi tam tikromis funkcijomis, kurias po to gali patobulinti kitos programos kūrėjai ir atvirkščiai.

Programinė įranga yra išankstinės (alpha) versijos, o tai reiškia, kad galima tikėtis klaidų, tačiau joje naudojamas atskiras konfigūracijos katalogas, todėl ji nesugadins jūsų „PrusaSlicer 2.5” profilių (nustatymų).

Naujojoje versijoje galite rasti begalę kitų smulkesnių patobulinimų, kurių visą bendrą sąrašą rasite čia:

https://github.com/prusa3d/PrusaSlicer/releases

Dizaineriai nuo šiol atsižvelgia į mechanines ir organines dalis, kurias galima spausdinti su mažesniu kiekiu atraminės medžiagos, todėl mažėja dizaino apribojimų ir kūrybiškiau išnaudojama geometrinė laisvė, kurią suteikia 3D spausdinimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Integruoti produktą į jūsų el. parduotuvę

Pradėkite prekiauti kaip įmanoma greičiau.